środa, 3 lutego 2016

Qassa

Qassa jest to portal, w którym możemy zarobić na kilka sposobów.
Z rzeczy technicznych firma należy do:
Qassa Poland B.V.
Postbus 120
3890 AC Zeewolde
Tel.: +31 36-5225367

Program powstał w 2000 roku wcześniej nosił nazwę MoneyMilioner.
Minimum wypłaty wynosi - 1 000 000 coins (50zł)
Jak zarabiać w Qassa:
1. Czytanie e-maili - przychodzą one na maila podanego w trakcie rejestracji a także widnieją bezpośrednio w panelu po zalogowaniu ( 500 coins/mail- 2,5 gr)
Tak wygląda przykładowy płatny mail- należy kliknąć w obrazek, reklama otworzy się w nowej karcie potem zamknąć i już. Nic nie przepisujemy żadnych kodów.

2. Zakupy online - jest bardzo dużo ofert zakupów z różnych kategorii, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, znajdziesz tu także kody rabatowe dla swoich zakupów (na screenie kilka przykładów i możliwe zarobki za każdą wydaną złotówkę, także uzbierać można sporo)

3. Granie w gry - takie typowe gierki jest ich 7 do wyboru a maksymalnie można wygrać 150 000 coinsów(zakładka gry)

4. Bingo - czyli coś z czym zaczynam każdy mój dzień. Każdorazowo dostaje się  jedną darmową kartę, można dokupić więcej. Codziennie losuje 8 kulek i liczby zaznaczamy w naszych kartach ( wygrana jeśli zapełni się całą kartę. W obecnej puli nagroda wynosi 300zł.

5. Polecanie- oczywiście jak na każdej stronie do zarabiania można polecać serwis innym, dostajesz swój własny link i zestaw banerów.

Program fajny, jestem w nim długo i szczerze polecam. Jeśli Cię zachęciłam to zapraszam do rejestracji ----> Tutaj
Jak widać rejestracja to kilka kroków, można do tego wykorzystać swojego facebooka. Strona jest bardzo prosta w obsłudze. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Jak zarabiam a Ty ze mną , Blogger