czwartek, 4 lutego 2016

Traffic Monsoon

Traffic Monsoon w pigułce:

-Strona działa od 2014 roku 
-Właściciel  Charles Scoville
- Liczba użytkowników : 2,8 mln osób i wciąż rośnie
- Wypłaty Payza oraz Solid Trust. W najbliższym czasie strona będzie posiadaczem własnego banku oraz kart na które bezpośrednio będzie można przelewać pieniadze

Jak zarabiać w Traffic Monsoon:

1.Cashlink - czyli oglądanie reklam, 0,01$ - 30 sek itd. (ważne aby odrazu klikać w reklamy kiedy się pojawią bo liczy się kolejność i reklamy mogą przepadać) Po określonym czasie należy przepisać kod.2. Kupowanie Adpacków- można robić to z wypracowanych środków a także wpłacić bezpośrednio pieniądze na zakup. Koszt jednego to 50 $, po ok. 50 dniach mamy 55$ oraz reklamę swojego bloga, fp czy czego tam chcemy

3. .Reinwestowanie środków- Jeśli np. masz 100 Adpacków, one codziennie wypracowują każdy ok 1.04 dolara, czyli dziennie więcej niż 100 $, wówczas możesz je przeznaczyć na 2 kolejne Adpacki, które znów pracują 55 dni i znów zarabiają 10%.

4. Polecanie systemu innym- Tutaj otrzymuje się 5$ od każdego Adpacka, który w Traffic Monsoon wykupi polecona przez nas osoba.

Aby dołączyć wystarczy się zarejestrować Tutaj
W górnych rogu kliknij register
Po wpisaniu danych zaznaczasz akceptacje regulaminu oraz przepisujesz kod. Później należy potwierdzić założenie konta z wiadomości email. 
W celu poprawnej aktywacji konta podaj raz jeszcze swoją nazwę użytkownika i hasło. Następnie klikasz przycisk Activate! Gdyby pojawiał się komunikat „wrong activation link” lub inny błąd, to przejdź do swojej skrzynki pocztowej i upewnij się, czy na pewno wpisujesz takie samo hasło jak otrzymane na skrzynkę e-mail (jeśli podane hasło było zbyt długie, to na Twój adres e-mail dotrze skrócone hasło). Następnie kliknij ponownie w link aktywacyjny w wiadomości e-mail, podaj prawidłową nazwę użytkownika oraz hasło, a następnie kliknij Activate!.

Przy każdorazowym logowaniu się na stronę należy przepisać kod ( wyłącz adbloka) po zalogowaniu włącza się reklama 10 sekundowa. Po upływie czasu wyskakuje "back to dashboard" klikamy w to i mamy nasz panel.
Każdej zarejestrowanej osobie z tego Linku gwarantuje pomoc z mojej strony.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Jak zarabiam a Ty ze mną , Blogger