O programie słów kilka.

Program polega na wykupowaniu matrycy oraz jej zapełnianiu.
Powstał w 2011 roku i wypłaca nadal, jego właściciel James Lee Valentine jest szanowaną postacią wśród biznesów internetowych. Posiada 9 programów, które od dłuższego czasu działają bez zarzutu. Nad wszystkim działa doskonały technik Janus Nowak.
Jak działa system dokładnie wyjaśnia ten film.

W skrócie wszystko polega na wykupieniu matrycy za 50$ ( istnieje możliwość wykupienia jej za 200$ i automatycznego przejścia w płatną matrycę).
Po jej wykupieniu naszym zadaniem jest zaprosić dwójkę ludzi, którzy zrobią to samo. Ta dwójka zaprasza także dwoje, łącznie mamy 6 osób i matryca się zamyka generując zysk 200$.

Te 200$ automatycznie otwiera Nam pełnopłatną matrycę, osoby pod Tobą także zamykają swoje matryce i podążają za Tobą na nowo wypełniając Twoją matrycę.
Kiedy Twoja matryca osiągnie znowu 6 osób pod Tobą to się zamyka dając Ci 500$ zysku do wypłaty, oraz otwiera kolejna matrycę. Matryc można zamykać tyle ile się chcę.
Zastanawiasz się dlaczego masz dołączyć do mojej grupy? A no dlatego iż mamy silny zespół, wspólnie pracujący na korzyść całej grupy. Posiadamy też grupę wsparcia na fb MX500 Poland.

-----> Za wykupione 50$ otrzymujemy PRODUKT w postaci materiałów szkoleniowych James-a Lee Valentina!
Są to książki i publikacje nt. rozwoju osobistego, mlm, strategie itd. Matrycę otrzymujemy jako bonus/premię<----
Po co Ci matryca?
Pomyśl sobie co możesz kupić za cyklicznie wypłacane 500$, to więcej niż minimalna krajowa a ludzie, którzy są przedsiębiorczy potrafią zamykać min. 2 tygodniowo.
Taka kasa przyda Ci się na wydatki o których mogłeś/aś pomarzyć do tej pory : remont, auto, wakacje a może pieniądze na Twoje kolejne inwestycje!
Nie czekaj, nie zwlekaj bo nie warto! Jedyne co warto to dołączyć już teraz do naszej grupy!

Link do rejestracji.

* Jednorazowa wpłata 50$
* 10$ za każdą zaproszoną osobę dodatkowo
* Możliwość spadania członków od sponsora

Dodatkowo osoby w mojej grupie otrzymują ode mnie wsparcie informacyjne oraz techniczne.Robię bloga zachęcającego do rejestracji na wordpress, oraz przekazuje mój własny poradnik jak szukać poleconych.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Jak zarabiam a Ty ze mną , Blogger